NOVINKY 2020

Najdôležitejšie je pre nás zdravie bežcov a fanúšikov, DEVIATY ROČNÍK KOŠICKÉHO NOČNÉHO BEHU SA PRESÚVA NA BUDÚCI ROK
Pridal: Administrator, 04.08.2020

Rok 2020 nás veľa naučil. Nielen obohatiť si slovnú zásobu o výrazy ako korona, pandémia, medián, či to, že pozitívny nemusí znamenať pozitívnu správu. Naučil nás aj pristupovať k svojmu zdraviu a okoliu zodpovednejšie. Svet sa na chvíľu zastavil a rovnako s ním aj - inak vždy výkonní a rýchli - bežci. Pandémia nového koronavírusu nie je oficiálne na ústupe, preto nad mnohými masovými podujatiami stále visí otáznik.

Začiatok septembra sa na východe v mysliach športovcov spája hlavne s Košickým nočným behom, ktorý je atraktívny svojou traťou i atmosférou. Historické centrum Košíc pravidelne ožíva hudbou, bežcami i fanúšikmi. Tak to malo byť aj presne o mesiac. Koronakríza, ktorá sa dotkla všetkých odvetví na svete, však mení plány aj organizátorom, ktorí sa už tradične rozhodli pre zodpovedný prístup. Deviaty ročník Košice Night Run by sa za prísnych bezpečnostných epidemiologických opatrení uskutočniť mohol, no organizátori sa rozhodli neriskovať zdravie športovcov: „Asi veľmi nepotešíme bežcov a fanúšikov nášho Košického Nočného Behu, ale Rádio Košice sa stále správa zodpovedne, aj počas tejto koronakrízy a myslíme si, že pre rok 2020 nie je ideálne zorganizovať Košice Night Run v pôvodnom termíne. Preto sme sa rozhodli ho preložiť na budúci rok,“ uviedol hlavný organizátor podujatia Marek Petráš.

Desaťkilometrová trať historickým centrom Košíc si teda na svojich nočných bežcov ešte počká, no o to viac majú organizátori času, aby bol deviaty ročník výnimočnejší a bezpečnejší. Pripomeňme, že hlavným organizátorom podujatia Košice Night Run je Rádio Košice, ktoré na východ prinieslo jedinečný nočný beh. Každý doterajší ročník a stovky prihlásených bežcov potvrdzujú, že ide o najprestížnejší nočný beh na Slovensku. Minulý rok sa na beh prihlásilo takmer 1700 bežcov.ARCHÍV 2019

KOŠICE NIGHT RUN 2019 POSILNIL SVOJU POZÍCIU NAJPRESTÍŽNEJŠIEHO NOČNÉHO BEHU NA SLOVENSKU
Pridal: Administrator, 07.09.2019

Košický Nočný Beh premenil v piatok (6.9.) metropolu východu na netradičnú, no veľmi atraktívnu bežeckú trať, ktorej súčasťou boli tisícky nadšencov behu a zdravého životného štýlu.

Do ôsmeho ročníka sa prihlásilo takmer 1700 bežcov, k pelotónu sa pridalo aj viac ako 200 detí z košických základných škôl, čo už býva dobrým zvykom podujatia. Osvetlenú desaťkilometrovú trať dopĺňala hudba, či už znejúca z hudobných pódií alebo vďaka bubnovej šou Campana Batucada i Bubonz. Novinkou, ktorú ocenili bežci i návštevníci, boli pyrotechnické efekty v podobe ohňového sprievodu, ktorý trať ešte viac zatraktívnil. Príjemným spestrením behu boli aj dymové bubliny v okolí Immaculaty.

FOTOGALÉRIA I. | FOTOGALÉRIA II. | FOTOGALÉRIA III. | VIDEOREPORTÁŽ | VÝSLEDKY
KOŠICE NIGHT RUN 2019: PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY
Pridal: Administrator, 06.09.2019

Registrácia aj prezentácia bežcov bola ukončená, tešíme sa na vás na štarte 8. ročníka Košice Night Run pri Dolnej bráne.

V tomto ročníku evidujeme registrácie zo Slovenska, ČR, Maďarska, Poľska, Azerbajdžanu, Talianska, Nórska, Španielska, Ukrajiny. Dokonalú atmosféru vytvoria už tradične popri trati poprední dídžeji, živé kapely, bubnová šou i prekvapenia.

Bežci by mali prísť skôr, aby nezmeškali rozcvičku pred behom, návštevníci môžu skúsiť súťaže na hlavnom pódiu.

Sledujte priebežné výsledky KOŠICE NIGHT RUN 2019
online na webe časomieryKNR 2019: AMBASÁDORMI KOŠICKÉHO NOČNÉHO BEHU SÚ BEŽCI SAMOTNÍ
Pridal: Administrator, 05.09.2019

Jedinečná atmosféra, akú dokáže vytvoriť len živá hudobná kulisa, stovky bežcov a návštevníkov. Aj taký bude ôsmy ročník najprestížnejšieho nočného behu na Slovensku.

Košice Night Run 2019 si bežci užijú už tento piatok 6. septembra, štart je o 20.00 hod. a hlavná trasa povedie tradične historickým centrom Košíc. Aj tento ročník však prináša novinky v podobe pozmenenej trate, jej dĺžka ostáva zachovaná - 10 km. Samotný štart sa vracia k Dolnej bráne, kde nájdu návštevníci aj hlavné pódium. Jeden okruh 5 km odbehnú žiaci košických základných škôl.KNR 2019: UROBTE NIEČO PRE SVOJE ZDRAVIE
Pridal: Administrator, 05.09.2019

Každý účastník behu Košice Night Run získava od Supermarketov FRESH PLUS 20% zľavu na nákup BIO produktov. Poukážka je platná do konca septembra, odovzdaná vám bude na prezentácii pretekárov v OC Optima.

Zabehnite si 8. ročník Košice Night Run, urobte niečo pre seba a svoje zdravie aj v Supermarketoch FRESH PLUS - nájdete v nich najširšiu ponuku BIO produktov a potravín.KNR 2019: 1500 REGISTROVANÝCH BEŽCOV
Pridal: Administrator, 04.09.2019

Do štartu 8. ročníka obľúbeného podujatia KOŠICE NIGHT RUN zostáva už len pár dní, k dnešnému dňu evidujeme už 1500 registrácií.

Prvý septembrový piatok bude opäť patriť bežcom a ich fanúšikom. Aj ôsmy ročník KOŠICE NIGHT RUN sľubuje zaujímavú trať v centre Košíc, hudobné pódiá, bežecké tričká a medailu pre každého registrovaného. Registrovať sa a uhradiť štartovné môžete aj osobne na prezentácii, ktorá sa dnes začala v OC Optima, v predajni EXIsport.KNR 2019: PREZENTÁCIA BEŽCOV SA ZAČALA, ČAKÁME VÁS
Pridal: Administrator, 04.09.2019

Prezentácia KNR, kde si bežci vyzdvihnú merací čip so štartovým číslom, technické tričko a pokyny, prebieha v OC Optima – v predajni EXIsport, a to dnes 04.09.2019 od 10:00 do 20:00, vo štvrtok 05.09.2019 od 09:00 do 20:00 a v piatok 06.09.2019 od 09:00 do 16:00.

Ak by ste si chceli zabehnúť s nami, zaregistrujte sa online, alebo priamo na prezentácii bežcov. Pozor, počet bežcov je limitovaný.KNR 2019: STAŇTE SA SÚČASŤOU ÔSMEHO ROČNÍKA KOŠICE NIGHT RUN
Pridal: Administrator, 27.08.2019

Noční bežci sa na trať postavia už šiesteho septembra.

Centrum Košíc sa už o desať dní premení na veľkú bežeckú dráhu. Dokonalú kulisu budú športovcom opäť vytvárať fanúšikovia popri trati i v cieli.

Košice Night Run má stále miesto na bežeckej mape a nie je obľúbený iba u Východniarov. Každý rok sa na beh hlásia bežci z celého Slovenska i zo zahraničia. Na trati dlhej desať kilometrov (10K) sa stretnú profesionáli i rekreační bežci už 6. septembra. Na štarte budú opäť i žiaci košických základných škôl, ktorí odbehnú jeden okruh (5K).KOŠICE NIGHT RUN 2019: Takmer 1000 registrovaných bežcov
Pridal: Administrator, 20.08.2019

Do štartu 8. ročníka obľúbeného podujatia KOŠICE NIGHT RUN zostávajú ešte viac ako 2 týždne, k dnešnému dňu evidujeme takmer tisíc registrácií.Prvý septembrový piatok bude opäť patriť bežcom a ich fanúšikom. Aj ôsmy ročník KOŠICE NIGHT RUN sľubuje zaujímavú trať v centre Košíc, hudobné pódiá, bežecké tričká a medailu pre každého registrovaného. Staňte sa aj vy súčasťou košického nočného behu s tradíciou.KOŠICE NIGHT RUN 2019: TECHNICKÉ TRIČKO JE SAMOZREJMOSŤOU
Pridal: Administrator, 02.08.2019

Historickým centrom Košíc prebehnú stovky bežcov, a to už 6. 9. 2019 po 20.00 h. KOŠICE NIGHT RUN sa po 7 úspešných ročníkoch stáva stálicou na mape bežeckej i kultúrnej.Registráciou a úhradou štartovného automaticky získavate technické tričko s logom podujatia. Tričko vám bude odovzdané pri prezentácii pretekárov.

Registrácia prebieha online – na webe kosicenightrun.skKOŠICE NIGHT RUN 2019: BEŽCI SI 8. ROČNÍK UŽIJÚ 6. SEPTEMBRA
Pridal: Administrator, 15.07.2019

Košický nočný beh nie je pre východniarov novinkou, populárne športové podujatie má svoje stále miesto v nejednom bežeckom kalendári. Do metropoly východu sa Košický Nočný Beh vráti už o necelé dva mesiace, buďte jeho súčasťou a zaregistrujte sa spoločne s priateľmi ešte dnes.

Prvý septembrový piatok bude patriť bežcom a ich fanúšikom. Aj 8. ročník sľubuje trať v centre Košíc sprevádzanú fanúšikmi, hudobné pódiá popri trati, originálne bežecké tričká a medailu pre každého, kto dobehne do cieľa, a to bez ohľadu na výsledný čas.


KOŠICE NIGHT RUN 2019: REGISTRÁCIA NA OBĽUBENÝ NOČNÝ BEH JE SPUSTENÁ
Pridal: Administrator, 06.06.2019

Milovníci športu a zdravého životného štýlu koncom apríla ovládli dráhu košického letiska a ich bežecké kalendáre hlásia ďalšie významné podujatie. KOŠICE NIGHT RUN napíše už svoju 8. kapitolu a vy môžete byť súčasťou.

Registrácia na košický nočný beh sa začala a vy si tak už dnes môžete zabezpečiť miesto a pridať sa k stovkám športovcov, ktorí sa na štart KOŠICE NIGHT RUN postavia už o tri mesiace, 6.9.2019.

KOŠICE NIGHT RUN už tradične po zotmení ovládne historické centrum Košíc a milovníci športu si opäť vychutnajú 10 km dlhú trať. Neodmysliteľnou súčasťou podujatí Košice Night Run je atraktívny hudobný program, ktorý organizátori chystajú aj tento rok. Košický nočný beh je pre bežcov - ale aj všetkých povzbudzujúcich.

Včasným prihlásením na KOŠICE NIGHT RUN 2019 získate aj zvýhodnenú cenu štartovného. Registrácia do nového ročníka KOŠICE NIGHT RUN prebieha on-line od 06.06.2019 do 06.09.2019 (vrátane), a to na webe www.kosicenightrun.sk.
ARCHÍV 2018

KNR 2018: 7. ročník Košice Night Run sa niesol v znamení netradičných rekordov
Pridal: Administrator, 08.09.2018

Košický Nočný Beh vylákal v piatok (7.9.) do centra mesta tisícky návštevníkov. Dôvody boli rôzne, no spoločným menovateľom bola jednoznačne radosť z behu. Tú si užili bežci, ale aj všetci fanúšikovia, ktorí nesklamali ani tento rok a vytvorili dokonalú živú kulisu.

Siedmy ročník Košice Night Run sa niesol v duchu viacerých "malých" rekordov. Prvýkrát v histórii behu sa stalo, že viac ako 1000 bežcov zabehlo 10 km za menej ako hodinu. Zaujímavosťou nočného behu bol aj fakt, že organizátori boli nútení z kapacitných dôvodov uzavrieť registráciu už v predvečer podujatia. Treticu rekordov dopĺňa aj počet hudobných pódií, celkovo ich bolo až 17, doteraz najviac, a na svoje si prišli milovníci tanečnej hudby, nechýbal ani jazz, funky, ľudová či komorná hudba. Bežcov k lepším výkonom vyburcovala aj energická temperamentná bubnová šou Campana Batucada, ktorá ku Košice Night Run patrí od začiatku.

FOTOGALÉRIA I. | FOTOGALÉRIA II. | VIDEOREPORTÁŽ | VÝSLEDKY