NOVINKY

KOŠICE NIGHT RUN 2019: BEŽCI SI 8. ROČNÍK UŽIJÚ 6. SEPTEMBRA
Pridal: Administrator, 15.07.2019

Košický nočný beh nie je pre východniarov novinkou, populárne športové podujatie má svoje stále miesto v nejednom bežeckom kalendári. Do metropoly východu sa Košický Nočný Beh vráti už o necelé dva mesiace, buďte jeho súčasťou a zaregistrujte sa spoločne s priateľmi ešte dnes.

Prvý septembrový piatok bude patriť bežcom a ich fanúšikom. Aj 8. ročník sľubuje trať v centre Košíc sprevádzanú fanúšikmi, hudobné pódiá popri trati, originálne bežecké tričká a medailu pre každého, kto dobehne do cieľa, a to bez ohľadu na výsledný čas. Bežci sa vyberú na trať dlhú desať kilometrov (10K).

Medaila pre každého, hodnotné ceny pre najrýchlejších
Bežci sa aj tento rok môžu tešiť na medailu v originálnom dizajne, traja najrýchlejší v ženskej a mužskej kategórii však získajú aj produktovú podporu, a to v hodnote 200,- €, 150,- € a 100,- €. Čas si zaručene budú sledovať i tímy, ten najrýchlejší s najnižším priemerným časom získa produktovú podporu v hodnote 100,- €.

Košický nočný beh je populárny aj u nebežcov. Popri trati si tradične hudobné pódiá užijú nielen športovci, ale aj všetci návštevníci podujatia, ktorí prídu, aby povzbudili svojich favoritov. Tento športový sviatok v hudobnom duchu a jedinečnej atmosfére by ste si nemali nechať ujsť ani vy, zaregistrujte sa ešte dnes na www.nightrun.sk.


---------